Susedia - 3. část

30. března 2014 v 19:58 | Tia
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon & Elena, Caroline & Klaus
Postavy: Damon Salvatore, Elena Salvatore , Klaus Mikaelson, Caroline Mikaelson, Anna Johnson (příležitostně jiné nebo jen zmíněné)
Děj: Nesouvisí se seriálem. Damon, Elena, Anna a Klaus s Caroline jsou sousedi v paneláku. Je to spíš taková parodie/komedie :)
Poznámka: Dohromady bude cca 100 částí, dokud budete chtít a mě to nepřestane bavit :)
Dveře se rozletěly, div ne z pantů a dovnitř vstoupil Klaus s ruskou postelí. Naštěstí nebyla těžká, takže si zvládl odnést sám.
,,No, našel jsem ji." Položil ruskou postel vedle křesla, na které si po té s výdechem sedl. Jít sedm pater s postelí dá zabrat, i když není těžká.
,,Čtyři..."
,,A kde je vlastně Elena?" Zeptal se Klaus svého nejlepšího přítele. Přišlo mu to divné, že se ještě neukázala, myslel si, že se bude chtít s Caroline vidět.
,,Šla na konkurz do nějaké taneční skupiny." Odpověděl Damon. Zvedl se z gauče a zamířil k ruské posteli. ,,A tohle je co?"
,,Deset..."
,,To je ruská postel. Na tom si moc nezašpásujete, co?" Uchecht se Klaus. Damon prověsil rty a tiše dal bratrovi za pravdu.
,,Patnáct..." Damon si zrovna vymyslel kousavou odpověď a chtěl ji říct svému bratrovi, ale dveře se opět rozletěly a dovnitř vstoupila mladá, atraktivní brunetka.
,,Dobrý den." Prohlédla si Damona, který zkoprněle stát na místě a mlsně se usmála. ,,Pán..." Natáhla ruku směrem k němu. ,,Pán..." Damon pořád nebyl schopný odpovědět. ,,Pán..." Damon polknul, ale byl za něj nucen odpovědět jeho bratr: ,,Damon, vždyť jsem ti to říkal v pivnici."
,,Ááá, náš nový soused Damon. Nikův nejlepší přítel." Damon jí potřásl rukou a vzpamatoval se.
,,Už si se nastěhoval?" Popostrčila ho tak, aby si sedl na gauč a ona se k němu mohla přitisknout.
,,Jenom ložnici."
,,Tak to úplně stačí." Zapředla sladce Anna.
,,Bohužel postel přijde až zítra." Uculila se kysele Caroline na svou přítelkyni. Anně zazářily oči: ,,Klidně můžeš přespat u mě."
,,Smůla, Anno, Damon je ženatý." Podotkla opět Caroline. Klaus byl rád, že nepatří do téhle konverzace. ,,Damone, tohle je naše sousedka, Anna."
,,Sladká. (Původně jsem chtěla v Aj, čili Sweet, ale přišlo mi divné, aby ji někdo tak oslovoval :)) Znovu nabídla svému novému sousedovi ruku. ,,Ano?" Řekl se zaváháním Damon a beznadějse se podíval na Klause Co-se-to-děje?
Anna se najednou odlepila od Damona a natáhla ruce k ruské posteli. ,,Ruská postel!" Položila na ni ruce. Vydala skřek neurčitého původu, až všichni ostatní sebou trhli a vykulili oči. Damon položil Anně ruku na záda a očima se zeptal, jestli je v pořádku.
,,Vzpomínky." Prohlásila hluše Anna, vzpomínajíc si na své dětsví, kde spala převážně v ruské posteli. S nečekaným úsměvem vstala i s ruskou postelí.
,,Víte ji rozložit?" Přešla k volné ploše a postupně rozkládala postel.
,,Táák." Zahučel Damon.
,,Já jsem ji rozkládala minimálně tisíc krát." Prstem po ní procházela, v hlase zněla vášen. Zase vydala skřek. Zatřepala hlavou. ,,Ukážu ti jednu fintu. No pojď Damiene." Vstala a bez ohlédnutí na jmenovaného odkráčela i s postelí ke dveřím.
,,Já jsem Damon." Ohradil se, zmateně i urazeně zároveň a následoval svoji sousedku.
,,Dobře, Damiene, kde máš byt?" Zavolala Anna, která stála ve dveřích a rozhlížela se po chodbě.
,,Doprava..." Vyšel z bytu Niklause, rozloučil se a navigoval Annu do svého bytu, doufajíc, že tam Elena není.
,,No." Povzdechl si Klaus a plácnul sebou na gauč. ,,Poslouchej," prohodil ke Caroline. ,,Anna má úžasnou schopnost potykat si s někým bez toho, aby o tom ten dotyčný věděl."
Caroline protočila očima, ale dala mu za pravdu.

Damonův byt
Anna stála oproti Damonovi v jeho bytě. Jediným kouskem nábytku byly kuchyňské pulty, jedna police a světla. Vypadalo to tam omšele, ale Elena s tímto bytem měla plány.
Mezi Damonem a Annou stála ruská postel, zatím bez povlečení, což se chystala Anna napravit, protože držela rohy zeleného prostěradla a říkala Damonovi: ,,Drž. Tak. Dobře." Jakmile se dotkla jeho rukou, stiskla je víc a přejela po nich.
,,Ježiši, Damiene, ty máš takové pevné ruce. Dobře. Teď děj ruce nahoru a drž ho." Damon tam stál s prostěradlem, neschopný slova s vykulenýma očima. Vůbec nechápal, o co se tu ta Anna snaží.
Jmenovaná mezitím oběhla ruskou postel tak, aby stála za ním.
,,A my navlečeme peřinu." Říkala vesele, skoro zpívala. Sehla se, že klečela u Damonových nohou a natahovala povlečení. Proklepávala ji, aby sklouzala dolů a protože peřinu držel Damon velmi pevně a u sebe, několikrát mu "omylem" poklepala rukou v oblastu hrudníku a rozkroku, že skoro vykvikl.
Když to měla, Damon si vydychl.
,,Dobře, dobře, a teď zapneme knoflíky." Řekla opět vesele a sedla si na postel. Poklepala rukou vedle sebe, aby Damonovi naznačila, aby si sednul.
,,Fajn." Odpověděl Damon, sedl si a začal zapínat knoflíky na košili. Když Anna natáhla peřinu k němu, pochopil: ,,Aha. Tys myslela knoflíky na peřině."
Anna opět "omylem" poklepala peřinu v Damonově citlivé oblasti, než se sám stihl zpamatovat, skoro ho masírovala.
,,Já bych už měl jít, protože musím ještě Klausovi slepit čínskou vázu." Vydrmolil ze sebe a vstal. Měl strach, kam by to vedlo, věděl, že Elenu miluje a nikdy mi jí neublížil. Anna ale chytila jeho ruku a skoro zoufale řekla: ,,Počkej. Mohla bych ti udělat čínskou masáž!"
Damon se jí vytrh a letmě si protáhl záda. Zamrkla, když mu kosti zapraskaly.
,,Já masáž nijak moc..." Snažil se nějak zformulovat slova. ,,Nedělá mi dobře."
Anna vstala. ,,Tak tě zahřeju."
Damon dobře nerozuměl jejím slovům. ,,A co? Jako žehličkou?" Rukou naznačil žehlení své hrudě.
Anna protočila oči, ale umínila si, že bude trpělivá a na Damiena si počká. Byl až moc velký hezoun, aby ho mohla nechat jen tak jít. ,,Ne, rukama. Ukaž." Větší siloun, než by od ní čekal ho ohla a mezitím si připravovala ruce. Po té začala vydávat zvuky podobné OOOAAAAHHHH. Damon vytřeštil oči, když mu vyhrnula košili i nátělník a začala mu masírovat záda.
,,Aaa, cítíš tu energii?" Řekla smyslně. ,,Řekni Damiene, ale upřímně, necítíš takové jemné pálení?"
,,Cítím, ano, ano." Řekl udiveně.
,,Soustřeď se teď na moje ruce, jo?" Dala se opět do masáže. Zvuky zase začaly, po chvíli je ale Anna přerušila: ,,Bože, ty jsi celý ztuhlý." Ruky se jí pohybovaly po jeho zádech, Anna se v tom vyžívala, což se o Damonovy nedalo až tak říct.
,,Anno..." Začal namítat Damon, ale Anna ho rychle přerušila: ,,Damiene, jenom minutka čínské masáže a budeš jako rybička." Damon s povzdechem vstal a napravil si košili s pocitem, že jde na smrt.
,,Poslouchej, Sladká, ale rychle!" Anna celá šťastná přikývla a popostrčila ho do lehu na postel. Sedla si na něj tak, že zadek měla na jeho, byla to nejlepší pozice na masírování, ale ona tak byla z jiného důvodu. Ještě mu vyhrnula košili, aby měla výhled na jeho záda. Nechtěla být moc nápadná, pustila se do masáže, kterou dělá poprvé v životě.
Byla by v tom i pokračovala, kdyby do bytu nevstoupila další brunetka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama