Susedia - 4. část

30. března 2014 v 19:58 | Tia
Téma: The Vampire Diaries
Pár: Damon & Elena, Caroline & Klaus
Postavy: Damon Salvatore, Elena Salvatore , Klaus Mikaelson, Caroline Mikaelson, Anna Johnson (příležitostně jiné nebo jen zmíněné)
Děj: Nesouvisí se seriálem. Damon, Elena, Anna a Klaus s Caroline jsou sousedi v paneláku. Je to spíš taková parodie/komedie :)
Poznámka: Dohromady bude cca 100 částí, dokud budete chtít a mě to nepřestane bavit :)
Byla by v tom i pokračovala, kdyby do bytu nevstoupila další brunetka.
Ta brunetka byla Elena ověšená nákupními taškami a unavená z castingu. Neschopná cokoli říct se koukala na scénu před sebou, jak Anna sedí na Damonových zádech a masíruje ho. Ani jeden si ji nevšiml.
Po chvíli se Anna svalila s hlasitým vydechnutím na Damona a Eleně se konečně objevil hlas. Chtěla to zdramatizovat a dát manželovi pořádně sežrat, tak třeskla dveřmi.
Anna se zmateně ohlédla na ženu ve dveřích.
,,Myslím, že jsme skončili, Damiene." Anna se postavila na vlastní nohy a pomohla mu upravit košili.
,,Damien?" Elena pustila kabelku i s taškami na zem. ,,Kdo jste!?" Osopila se na Annu. Ta se nebála tak jako nikdy. Byla zvyklá, že jsou na ni ženy naštvané, když ho přichytí s jejich chlapem, ale drobná brunetka před ní vyzařovala vraždící aura. Anna suše polkla.
,,Jsem soudedka. Sladká Anna." Našla na to odvahu a nahodila dobře nacvičený úsměv nevinnosti. Ihned věděla, že to s úsměvem přehnala.
,,Jo." Přitakal zmatený Damon. Byl v pořádné šlamastyce a začal propadat panice, proti které naposledy čelil ještě před Elenou.
,,Sladká... Nedráždi!" Zasyčela se supím pohledem Elena. Elijah začal otvírat pusu, aby to vysvětlil své ženě, ale ta ho přerušila: ,,Co to tady děláte?!" Ukázala na pomačkanou postel.
,,Ááá, tady..." Natáhl ruce k Anně. ,,Čínská mi dělala sladkou masáž... Naopak." Opravil se potom. ,,Protože mě bolely záda od stěhování." Anna přikyvovala souhlasně hlavou.
,,Vzdychali jste u toho jako u orgasmu!" Vyštěkla Elena.
,,Protože to bolelo jako hovado! Vždyť mi kolenama po ledvinách běhala!" Pošouchal si bolavé místo. Ještě chvíli a bude ho bolet hlava, možná i obě tváře.
,,Ale, zlatíčko..." Zkoušel to.
,,Zlatíčko?" Přerušila ho Elena. Vyndala z jedné tašky pomaranč a hodila ho na něj.
,,Všechno ti vysvětlím!" Jakž takž se vyhnul letícímu ovoci. Elena ho neposlouchala, viděla rudě a začala házet další ovoce a zeleninu.
Jenže hluk přilákal Klause a Caroline, kteří se vřítili do bytu a prude zastavili, aby nesrazili Elenu. Té došla munice a jenom stála s rukama v bok a dívala se na manžela. Ten i s Annou v duchu děkoval, že nekoupila meloun.
,,Proboha!" Zvolala vyděšeně Caroline. ,,Co se stalo?"
,,Takové malé nedorozumění." Vyprskla Anna s bolavělým ramenem.
,,My jsme si mysleli, že tu máte šváby nebo co." Zmateně řekl Klaus a rozhlédl se po bytě, aby to zkontroloval.
,,Šváby? Ne. Sousedku!" Opovrživě máchla rukou k Anně.
,,No jo, to je naše sousedka. Sladká Anna." Namítli najednou Klaus a Caroline.
,,Sladká?" Elena vypadala, jako by to slyšela poprvé. ,,Sladká, nedráždi!"
,,No tak co se děje?" Dožadovala se blondýnka.
,,No tak, upokojte se." Prohlásil Damon. ,,Nám dovezli ložnici, ale ne postel, takže Klaus nám půjčil tuhle ruskou a paní Sladká," obrátil se k Anně. Ta s oslovením zásadně nesouhlasila, je přece ještě mladá a volná: ,,Slečna."
,,Může být i slečna, to je jedno." Obrátil oči v sloup Damon, kterýmu to bylo naprosto jedno.
,,No." Vydechla Elena. ,,Zadruhé; vy si myslíte, že nenapočítám do deseti? Ze mě nikdy nikdy nebude dělat..." Nevěděla najít správné slovo, její manžel to ale za ní dořekl: ,,Dobrý den?"
,,Dobrý den! Sladká Anna, sousedka." Usmála se Anna a natáhla ruku k Eleně.
,,Ticho. Teď mluvím já," prohlásila stále naštvaná Elena. Dneska byla na stresujícím castingu do práce, pak musela hodinu čekat na pokladně, protože tam byla jenom jedna s takovým dětkem, co se pohyboval rychlostí metr za hodinu a nakonec ji manžel podvede. Fakt krása, pomyslela si ironicky.
,,Tak já hledám práci," popotáhla, radši ani nedořekla, co všechno si myslela. ,,A on si tady..." Elena propukla v sebelítostivý pláč. Sedla si na postel, kde za ní okamžitě přišla Caroline a jednou rukou ji objala.
,,Špásuje?" Zkusil to opatrně Damon. Hned jak se na něj podívala jeho žena, došlo mu co řekl. ,,Horší než spásuje!"
Klaus se naklonil k Eleně a pošeptal jí do ucha správný termín. Té se rozšířily oči, ale němě přikývla. Klaus ale měl tu smůlu, že to slyšela i Caroline, která ho za to chtěla plácnout po stehně. I by se jí to podařilo, kdyby se na poslední chvíli neuhnul a nenatočil tak, aby ho plácla na zadek a na to se ušklíbl.
Damon toho měl dost, když se na něj opřely tři páry očí. ,,Vždyť já nemůžu, ani kdybych chtěl!" Rozhořčeně vstal. ,,Potřebuju klid, protože mám lepačku!"
Anna rozrušeně a zároveň vyděšeně vstala a dívala se na Damona. ,,CO? Ty máš lepačku?" S výrazem Bože-to-je-hnus si otřela ruce a bez rozloučení vyletěla z bytu.
Čím dál zmatenější a rozčílenější Elena vstala a obořila se na manžela: ,,Co je to ta lepačka?" Damon si vyhrnul košili a ukázal malou nálepku. ,,Na hubnutí."
V tu chvíli vybuchl Klaus, který o nálepce dosud nevěděl. Caroline si přála, aby tomu bylo napořád. ,,Kolikrát ti mám říkat, abys neprodávala svoje výrobky našim známým?!"
,,Ale, ale..." Obhajovala se, než nakonec přišla na dobrou výmluvu. ,,Sám ji chtěl."
,,A ta Sladká co tak odešla?" Zeptal se Damon, když byl zase středem pozornosti
,,Co ti je to líto?" Obořila se na něj Elena a začala ho plácat po rameně.
Sakra! Kdy se konečně naučím rozumně mluvit, když jsem s ní? bědoval Damon.
,,Nedráždi!" Pohrozila mu prstem.
,,Obávám se, Damie, že do zítra bude celý panelák vědět, že máš lepačku." Ušklíbla se Caroline nad sousedovou zmateností a Anninu schopnost všechno vykecat a přibarvit. Klaus potichu zasténal a prošel si rukou vlasy.
,,No a co? Vždyť to je v pořádku." Ohradil se ještě stále zmatený Damon. ,,Aspoň reklama pro tebe."
,,Jo, jo, ale Anna si myslí, že to je nějaká pohlavní nemoc." Ohrnula ústa, aby potlačila další úšklebek. Elena spráskla ruce: ,,Panebože, Damone, teď to budeme muset vysvětlit."
Damon rozhodil rukama. ,,Jak já budu vysvětlovat? Dám na nástěnku ráno moji fotku a výsledky krevních testů, fajn?" Jeho žena ho na oplátku zase začala plácat. ,,Nedráždi!" S povzdechem si sedla na ruskou postel. Nebyla bůhvíjak pohodlná, protože si sedla na banán, který předchvílí házela. Caroline jí na něj podala tašku a společně i s Klausem začali uklízet.
,,Ale na ruskou postel se nevejdeme," namítl Damon.
,,Já jo," uzavřela téma brunetka. ,,Ty budeš na podlaze."
,,Ale no tak," vmíchal se do toho Klaus. ,,Nikdo nebude spát na zemi. Půjdeme k nám a tam se to všechno vyřeší. Ty," ukázal na Damona. ,,Vemeš ruskou postel a já vezmu ty tašky."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama